Formularz zgody i rezygnacji

Dziękujemy, że chcesz zostać z nami w kontakcie!

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych 2016/679/WE – „RODO” wyraź poniższe zgody, aby nadal otrzymywać od nas informacje o akcjach, promocjach, nowościach oraz abyśmy mogli przypominać Ci o ważnych terminach, a także korzyściach, wynikających z kuponów rabatowych dla naszych stałych klientów.

Pamiętaj!

  • Oferty są dostosowane do Twoich potrzeb, nie zostaniesz zasypany niepotrzebnymi informacjami;
  • Zawsze możesz zmienić zdanie i cofnąć zgodę;
  • Nie sprzedajemy danych osobowych, a zatem oferty będą dotyczyć tylko produktów i usług oferowanych przez Auto Plaza [Plaza Motors Poland].

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym otrzymywanie informacji przez wybrane medium o korzystnych ofertach (również oferty profilowane), promocjach, akcjach sezonowych, etc.:

Twoje aktualne dane:

Administratorem podanych danych jest Plaza Motors Poland Sp. z o.o., adres: ul Popularna 70, 02-473 Warszawa. Twoje dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym kierowania do Ciebie spersonalizowanych ofert (jeśli wyrazisz na to zgodę). Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne, przy czym pola oznaczone symbolem "*" są niezbędne do wysłania formularza. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoje zgody na stronie www.autoplaza.com.pl/zgody lub pisząc e-mail na adres ochronadanych@autoplaza.com.pl. Masz również prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.