COVID-19 WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW >>>

Szanowni Klienci,

Nasza placówka jest czynna i wciąż do Państwa dyspozycji!

Zachęcamy do bezpiecznych odwiedzin w salonie i serwisie lub do załatwiania spraw online czy telefoniczniePragniemy Państwa zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby zarówno nasi Klienci, jak i pracownicy byli bezpieczni i zdrowi. W związku z tym zmieniły się nieco zasady naszego funkcjonowania.

Zachęcamy do zapoznania się z przydatnymi informacjami:


Aktualne godziny pracy:


Informujemy, że do odwołania obowiązują nowe godziny pracy:

sprzedaż samochodów nowych i używanych:
poniedziałek - piątek: 9.00 - 19.00; 
sobota: 9.00 - 15.00 

Transit Centrum:
poniedziałek - piątek: 9.00 - 19.00, sobota: 9.00 - 15.00


sprzedaż flotowa:
poniedziałek - piątek: 09.00 - 17.00

finansowanie i ubezpieczenia:
poniedziałek - piątek: 9.00 - 19.00 

serwis mechaniczny: 
poniedziałek - piątek: 06.00 - 21.45, sobota: 8.00 - 15.00 

serwis blacharsko - lakierniczy: 
poniedziałek - piątek: 06.00 - 20.00, sobota: 8.00 - 15.00 

stacja kontroli pojazdów: 
poniedziałek - piątek: 09:00 - 19:00

sprzedaż części DETAL: 
poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00, sobota: 8.00 - 15.00 

sprzedaż części HURT: 
poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00 


Zachęcamy do kontaktu:
Kontakt Auto Plaza 


Wdrożone środki bezpieczeństwa:

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Państwa,  jak i naszych pracowników, w związku z pandemią koronawirusa, 
wprowadziliśmy dodatkowe środki ostrożności i udogodnienia:

 

  • Samochody oddawane do serwisu zabezpieczamy w jednorazowe folie ochronne na kierownicę, lewarek zmiany biegów i dźwignię hamulca postojowego.
  • Bezpłatnie odkażamy każdy samochód po wykonaniu płatnej usługi w serwisie (przeglądy, naprawy, również gwarancyjne) poprzez czyszczenie środkami chemicznymi oraz ozonowanie wnętrza pojazdu. Według badań publikowanych przez specjalistów ozonowanie zabija: grzyby, zarodniki, pleśnie, roztocze, wirusy i wszelkie formy przetrwalnikowe.
  • W naszych salonach obowiązuje zalecenie noszenia maseczek ochronnych  i  utrzymywania  odległości od drugiej osoby nie mniejszej aniżeli 1,5 m.
  • Dla Klientów odwiedzających salony w toaletach dostępne jest mydło antybakteryjne. Nasi pracownicy regularnie dezynfekują ręce płynem do dezynfekcji.
  • Na bieżąco czyścimy i dezynfekujemy powierzchnie blatów, klamki, poręcze, terminale płatnicze, a także klamki, kierownice i drążki zmiany biegów w autach prezentacyjnych.
  • Zachęcamy do płatności kartą, unikajmy gotówki.
  • W miarę możliwości nasi pracownicy pracują z domu. Minimalizujemy liczbę osób w naszych obiektach i kontakty między ludźmi.

 

Zachęcamy do załatwiania wszystkich spraw związanych z zakupem czy ubezpieczeniem auta zdalnie. #zostańwdomu

W wielu przypadkach wystarczy telefon lub Internet.

 

Zobacz co możesz załatwić bez wychodzenia z domu:


zakup samochodu
Jeśli interesuje Państwa zakup samochodu nowego czy używanego – nasi handlowcy dostępni są na miejscu. Chętnie też udzielą wszelkich informacji na temat interesującego Was samochodu i poprowadzą przez proces zakupu samochodu online. Mają możliwość prowadzenia videorozmów, więc możecie zobaczyć wybrany model przez telefon. Wystarczy, że umówicie się na rozmowę przez wybrany komunikator (WhatsApp czy Messenger). Samochód dostarczymy pod dom! Zachęcamy do zapoznania się z naszymi promocjami oraz ofertą aut dostępnych od ręki - nowych i używanych.  


ubezpieczenie samochodu
Chcecie Państwo ubezpieczyć swój samochód, odnowić polisę? Nic trudnego. Nasi specjaliści ds. ubezpieczeń pracują na miejscu, ale wszystkie formalności załatwicie sprawnie przez telefon. Pomogą wybrać najatrakcyjniejszy pakiet ubezpieczeń, a polisę prześlą do Państwa e-mailem.


naprawa samochodu
Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu mechanicznego i bezpłatnej usługi Door To Door. Oczywiście jesteśmy otwarci. Ale Państwo nie musicie ruszać się z domu, aby wykonać przegląd czy naprawę swojego Forda! I to całkowicie bezpiecznie! Dowiedz się więcej


naprawa blacharska
Naprawy blacharsko-lakiernicze też pomożemy załatwić zdalnie, pomimo, że na miejscu nasi pracownicy pracują bez zmian. W zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego w jakim jesteście ubezpieczeni, mamy możliwość odbioru samochodu z wyznaczonego miejsca zdarzenia, załatwienia wszelkich formalności online oraz odprowadzenie auta na wskazany adres po naprawie z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.


zakup części
Zakup części czy akcesoriów też nie stanowi problemu. Działamy na miejscu i oferujemy dostawy kurierem. 

Aktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera