COVID-19 WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW >>>

Warszawa - likwidujemy szkody komunikacyjne


Uczestniczyłeś w kolizji drogowej i teraz interesuje Cię w Warszawie serwis blacharsko-lakierniczy? Zapraszamy do Auto Plaza. Prowadzimy w Warszawie serwis lakierniczy i serwis blacharski. Mamy wieloletnie doświadczenie – możesz być pewien, że swój samochód powierzasz fachowcom, którzy znają się na swojej pracy. Posiadamy autoryzację Forda i Hondy, ale zajmujemy się naprawą pojazdów wszystkich marek. Używamy przy tym wyłącznie oryginalnych części zamiennych.

Prowadzony przez nas w Warszawie serwis blacharsko-lakierniczy przyjmuje zlecenia na likwidację szkód komunikacyjnych w systemie zarówno gotówkowym, jak i bezgotówkowym. Podejmujemy się przy tym napraw nawet najbardziej skomplikowanych uszkodzeń. Za swój profesjonalizm i dokładność zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni m.in. jesteśmy laureatem wyróżnień „Lider Serwisu Blacharsko-Lakierniczego” w latach 2014-2016 oraz 2019-2020. jak również finalistą konkursu "Złota Lakiernia 2015".

W Auto Plaza specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych usług – możesz nam zlecić również badania pokolizyjne swojego pojazdu.

Skorzystaj z pojazdu zastępczego | Serwis blacharsko-lakierniczy Warszawa

Obawiasz się, że na czas naprawy samochodu w serwisie blacharsko-lakierniczym pozostaniesz bez samochodu? Nasz serwis blacharski i serwis lakierniczy to rozwiązanie dla Ciebie – korzystając z naszych usług, możesz liczyć na samochód zastępczy.

Pomoc Drogowa 24H tel.: 697 910 319

Zapewniamy:

  • Likwidację szkód komunikacyjnych, zgłaszanie usterek oraz ich naprawę w systemie gotówkowym i bezgotówkowym w pojazdach ubezpieczonych m.in. w Allianz, PZU, Hestia, Generali, Warta, AVIVA, Benefia, Compensa, TUV, Uniqua, AXA Direct oraz Gothaer.
  • Powypadkową naprawę w pełnym zakresie pojazdów wszystkich marek przy wykorzystaniu oryginalnych części i akcesoriów oraz lakierów wodorozcieńczalnych
  • Naprawę nawet najbardziej skomplikowanych uszkodzeń nadwozi
  • Wykonywanie wszechstronnych pomiarów płyt podłogowych i brył nadwozi samochodów wszystkich marek
  • Samochody zastępcze na czas każdej naprawy wykonywanej w naszym zakładzie
  • Badania pokolizyjne pojazdów, które brały udział w wypadkach drogowych, w wyniku których uszkodzeniu uległy elementy układu nośnego, hamulcowego lub kierowniczego we własnej Stacji Kontroli Pojazdów

Chcesz wiedzieć więcej o świadczonych przez nas usługach w ramach serwisu blacharsko-lakierniczego? Skontaktuj się z naszymi Doradcami – chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.

Aktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera