COVID-19 WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW >>>

Ford Assistance: Pomoc w razie awarii 24h


Ford Assistance to pakiet pomocy drogowej, który sprawdzi się zarówno w miejscu Twojego zamieszkania, jak i na terenie całej Europy. Działa przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Każdy nowy pojazd osobowy oraz użytkowy marki Ford ma zapewnioną bezpłatną ochronę w postaci assistance na czas jednego roku. 

Jak to działa

Gdy Twój pojazd będzie uczestniczył w nieprzewidzianym zdarzeniu na drodze, wystarczy zadzwonić do Ford OneCall, a my natychmiast wyślemy pomoc na miejsce zdarzenia.

Jeżeli nie będziemy w stanie naprawić pojazdu na miejscu, pomożemy w inny sposób, np. zapewniając samochód zastępczy, organizując inny środek transportu, abyś mógł dotrzeć do celu. Możemy również pokryć koszty hotelu dla Ciebie oraz Twoich pasażerów.

Co jest wliczone?

Jeżeli naprawa pojazdu nie może zostać zrealizowana tego samego dnia, oferujemy jedno z poniższych:

  • Samochód zastępczy (w ramach Euroservice do 4 dni, w ramach Assistance 12 do 2 dni)
  • Pociągiem w przedziale pierwszej klasy – jeżeli zdarzenie miało miejsce w odległości większej niż 30 km, a mniejszej niż 600 km od miejsca docelowego,
  • Samolotem – jeżeli zdarzenie miało miejsce w odległości większej niż 600 km od miejsca docelowego (dotyczy zdarzeń poza granicami Polski.

Bezpłatne zakwaterowanie:

  • Jeżeli awaria nastąpiła w odległości przekraczającej 50 km od miejsca zamieszkania kierowcy, kierowca i wszyscy podróżujący, zamiast kontynuować podróż, mogą poczekać na zakończenie naprawy samochodu. Nasz Operator zorganizuje i pokryje koszty noclegów (w ramach Euroservice do 4 dni, w ramach Assistance12 do 3 dni)

Usługa Ford Assistance jest dostępna dla wszystkich nowych pojazdów od daty pierwszej rejestracji do następnego planowanego przeglądu. (Szczegółowe informacje dotyczące przeglądów okresowych Twojego pojazdu są dostępne w instrukcji obsługi).

Jeżeli Twój pojazd będzie brał udział w zdarzeniu drogowym na terenie Polski, zadzwoń pod numer Ford OneCall +48 22 522 27 27

Warunki Ford Euroservice

Warunki Ford Assistance12


Assistance - Pomoc w drodze

Bezpłatna pomoc drogowa na terenie Europy po każdym przeglądzie serwisowym

Regularne sprawdzanie stanu pojazdu oznacza zminimalizowanie potencjalnych problemów w przyszłości. Każdy przegląd wykonany przez autoryzowany serwis upoważnia do bezpłatnej pomocy drogowej (assistance) na terenie Europy, w okresie od daty wykonania przeglądu aż do terminu kolejnego.

Jeżeli Twój pojazd zepsuje się na terenie któregoś z państw europejskich, zadzwoń pod numer Ford OneCall: +48 22 522 27 27

Aktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera