COVID-19 WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW >>>

Naprawa Ford Warszawa – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?


Prowadząc swojego Forda, zauważyłeś niepokojące objawy? Nie czekaj, ale jak najszybciej umów się na przegląd. Auto Plaza to autoryzowana stacja dealerska Forda w Polsce. W ramach oferowanych usług prowadzimy ASO Ford w Warszawie. Korzystając z naszej pomocy, możesz być pewien, że fachowo zajmiemy się Twoim pojazdem i szybko zlokalizujemy usterki.


Zlecając przegląd lub naprawę swojego pojazdu w naszym ASO Ford w Warszawie, możesz być pewien, że wszystkie prace wykonamy rzetelnie i szybko. Zatrudniamy wyłącznie fachowców – mechaników, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Odbywają oni systematyczne szkolenia, korzystając z zasobu wiedzy producenta serwisowanych przez nas aut. W Auto Plaza ASO Ford w Warszawie dysponujemy również paletą nowoczesnych narzędzi, przy użyciu których możemy zarówno zdiagnozować, jak i usunąć nieprawidłowości.

Jak odbywa się naprawa Ford w Warszawie w Auto Plaza? Nasi fachowcy korzystają wyłącznie z oryginalnych części zamiennych. Mamy do nich stały dostęp, dzięki czemu nie będziesz czekał tygodniami na usunięcie usterki – zrobimy to od ręki.

Nie tylko naprawa Ford – poznaj naszą pełną ofertę

Naprawa Ford w Warszawie to nie cała nasza oferta – klientom proponujemy również szereg dodatkowych usług, np. montaż nietypowych systemów zabezpieczeń. Zajmujemy się usuwaniem usterek w pojazdach marki Ford zarówno w ramach gwarancji, jak i obsługi pogwarancyjnej.

Ford Assistance 12  Gwarancja 12


Masz pytania dotyczące naszej oferty? Chcesz umówić się na pełną diagnostykę swojego Forda? Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Oferta Serwisu Forda Auto Plaza w Warszawie:


Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem. Staramy się spełnić wszystkie Państwa wymogi oferując szereg udogodnień:

  • Serwis samochodów osobowych i dostawczych
  • Usługa odbioru pojazdu od Klienta przed naprawą, a później odprowadzenia go pod podany przez Klienta adres.
  • Samochody zastępcze 


  • Darmowe wifi Auto Plaza
  • Naszym Klientom oczekującym na wykonanie usługi, chcącym połączyć się z Internetem oferujemy bezpłatne połączenie WiFi.


Aktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera