COVID-19 WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW >>>

Szukasz pomysłu na używany samochód?   


Przedstawiamy program Ford Używane. Przygotowany z myślą o osobach, które szukają sposobu na bezpieczny zakup wysokiej jakości samochodu używanego w rozsądnej cenie.

W naszej ofercie znajdziesz samochody z:

  • gwarancją na samochody używane, bez limitu kilometrów
  • pakietem pomocy drogowej Assistance,
  • wiekiem poniżej 5 lat
  • przebiegiem do 125 000 km
  • pełną historią przeglądów,
  • przeprowadzoną kontrolą techniczną w autoryzowanym serwisie Forda (ponad 150 punktów kontrolnych).

Potwierdzeniem najwyższej jakości samochodów dostępnych w programie Ford Używane jest Certyfikat Jakości Pojazdu DEKRA – międzynarodowy standard oceny pojazdu używanego wystawiany przez firmę DEKRA, która jest światowym liderem zakresie oceny pojazdów.

Skorzystaj z szerokiej oferty samochodów używanych Ford i wybierz samochód, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Program Ford Używane gwarantuje Ci najwyższą jakość w najlepszej cenie.

POJAZDY UŻYWANE W WARSZAWIE – POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Komis Ford prowadzony w Auto Plaza w Warszawie oferuje klientom indywidualnym i przedsiębiorcom samochody osobowe, jak i samochody dostawcze z przebiegiem do 125 000 km. Wszystkie proponowane przez nas pojazdy mają pełną historię przeglądów, są w bardzo dobrym stanie wizualnym i sprawne technicznie.Wiele z dostępnych modeli przez cały okres użytkowania była serwisowana w ASO Ford. W naszej ofercie nie ma pojazdów Ford starszych niż 5 lat. Kupując samochód używany Ford w Warszawie, otrzymasz pakiet pomocy drogowej Assistance, dzięki któremu jeżdżąc po Polsce, będziesz czuł się bezpiecznie.

FORD W WARSZAWIE – POJAZDY UŻYWANE Z CERTYFIKATEM JAKOŚCI

Oferowane przez samochody Ford używane mają Certyfikaty Jakości Pojazdu DEKRA. Firma DEKRA specjalizuje się w ocenie pojazdów. To kolejny powód, dla którego warto skorzystać właśnie z naszej oferty. Uczciwe warunki, transparentność i przystępne ceny – to wyróżnik naszej propozycji w zakresie pojazdów używanych. 

Interesuje Cię używany Ford? Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami, którzy udzielą informacji o aktualnie dostępnych modelach. Jeżeli jesteś zdecydowany na zakup, umów się z naszymi pracownikami – w ofercie mamy też atrakcyjne formy finansowania pojazdów.

 


Aktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera