COVID-19 WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW >>>

Używane jak nowe

W 1999 roku Auto Plaza uruchomiła pionierski program sprzedaży samochodów używanych w autoryzowanej sieci dealerskiej Forda w Polsce -  Używane Jak Nowe. W 2004 roku dołączyła do niego Honda Plaza.

Założeniem Programu było wdrożenie najwyższych standardów sprzedaży samochodów używanych, tak aby finalnie móc zaoferować klientom samochody używane najwyższej jakości. I tak od dwudziestu już lat oferujemy naszym klientom auta, które są przygotowane według najwyższych standardów  i cechują się najwyższą jakością zarówno w aspekcie wyglądu zewnętrznego, jak i w sferze technicznej.

Obecnie Program UzywaneJakNowe.pl oferowany jest w trzech warszawskich salonach samochodowych, wchodzących w skład Plaza Group Poland: w salonie Forda - Auto Plaza oraz w salonie Honda Plaza. Każdy z nich oferuje swoim klientom gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności.

We wrześniu 2019 roku dołączyliśmy do kampanii „Sprawdzony – Niekręcony”. Razem z organizatorami działamy na rzecz wyeliminowania z rynku nieuczciwych sprzedawców samochodów używanych i przedsiębiorstw świadczących usługi kręcenia liczników. Niezmiennie uważamy, że uczciwość i transparentność powinna być fundamentem sprzedaży samochodów używanych. Liczymy, że może niebawem stanie się to wszechobecnym standardem.

20 lat Używane Jak Nowe - infografika

 


Oprócz samochodów w programie UŻYWANE JAK NOWE, Auto Plaza oferuje samochody używane w Programie FORD UŻYWANE. Dowiedz się więcej o obu programach:


  • UŻYWANE JAK NOWE

  • Pionierski program sprzedaży samochodów używanych w Plaza Group Poland

  • Dowiedz się więcej

  • FORD UŻYWANE

  • Program sprzedaży samochodów używanych w sieci dealerskiej Forda.

  • Dowiedz się więcej

Aktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera