COVID-19 WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW >>>

Ford Kuga Plug-In Hybrid z rabatem do 14 000 PLN

Hybrydowy SUV nowej generacji. Wyróżnij się w tłumie dzięki zachwycającej sylwetce, bogatemu wyposażeniu i precyzji wykonania z dbałością o każdy szczegół. Poczuj czystą moc 225 KM Hybrydy Plug-in i oszczędzaj każdego dnia dzięki elektrycznemu zasięgowi nawet do 68 km w cyklu miejskim. Wejdź do świata komfortu, luksusu i legendarnej przyjemności prowadzenia Forda.


 • Ford Puma
 • FORD KUGA PLUG-IN HYBRID


  Cena promocyjna od 159 400 PLN1


  Rabat do 14 000 PLN2


  Rata dla Ciebie od: 1 575 PLN brutto/mies. w Ford Opcje, RRSO 8,84%3


  Rata dla Firm od: 1 075 PLN netto/mies.4 w Ford Leasing Opcje


  Wynajem od: 889 PLN netto/mies.5 w Ford Wynajem


  Ubezpieczenie od: 2,3%6Samochody dostępne od rękiCennik promocyjnyZapytaj o szczegóły


Ważne informacje


Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, opcje i / lub akcesoria mogą być prezentowane za dodatkową opłatą, a lokalizacje i używane pojazdy mogą być poza granicami Polski.

[1] Cena podana dla Forda Kuga 2.5 pHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium. Cena promocyjna (rekomendowana cena detaliczna brutto pomniejszona o rabat od firmy Ford Polska i sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda) dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

[2] Korzyść finansowa jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga 2.5 Duratec pHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium. Oferta zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Oferta limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

[3] Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego z kosztem na zakup pojazdu dostępnego u dealerów marki Ford wynosi 8,84 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 51 746 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 65 491,13 zł, oprocentowanie stałe 6,79%, całkowity koszt kredytu 13 745,13 zł (w tym: prowizja 2 432,06 zł, odsetki 11 313,07 zł), 66 miesięcznych rat równych w wysokości 977,48 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 977,45 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.04.2021r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu marki Ford w cenie 84 389 zł, z wpłatą własną 32 643 zł. Do uzyskania kredytu na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Dealerzy sieci Ford współpracują z BNP Paribas Bank Polska S.A. i są umocowani do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. Prezentowana rata miesięczna wyliczona została w Ford Opcje przy wkładzie własnym 25%, okresie finansowania 24 miesiące i przebiegu 20 000 km rocznie. Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez Bank. Niniejszy materiał nie stanowi oferty. Ford Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Ford. Ford Opcje jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

[4] Kalkulację raty leasingu w Ford Leasing Opcje sporządzono w oparciu o opłatę wstępną 15% i okres leasingu 35 miesięcy oraz przebieg 20 tyś km rocznie. Przyznanie finansowania uzależnione jest od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły finansowania u dealerów marki Ford. Propozycja nie stanowi oferty i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Podmiotem finansującym jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. Promocyjny leasing dostępny do 30.06.2021 r. Ford Leasing Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

[5] Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest ALD Automotive Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kalkulację raty wynajmu długoterminowego Ford Super Easy w Ford Wynajem sporządzono dla Forda Kuga ST-Line 2.5 pHEV 225 KM, eCVT, FWD w oparciu o opłatę wstępną 18%, okres leasingu 36 miesięcy oraz całkowity limit przebiegu 45 tyś. km. Propozycja wynajmu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Ford Wynajem jest nazwą handlową, pod którą ALD Automotive Polska sp. z o.o. oferuje swoje usługi w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a ALD Automotive Polska sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

[6] Stawka 2,30% obowiązuje Klientów superbezszkodowych (Klient indywidualny i firma posiadający maksymalne zniżki w AC). Ubezpieczenie nie jest uwzględnione w cenie pojazdu. Program Ford Ubezpieczenia prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły zawarte są w OWU nr 78/2016 oraz w SWU 82/2019, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie Stawka ubezpieczenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Inne oferty, które mogą Cię zainteresować...


Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera