Osobowe

Nowy Ford Fiesta ST

Moc w najczystszej postaci

Bezkonkurencyjne osiągi to zasługa nowego, 3-cylindrowego silnika 1,5 EcoBoost. Jego turbosprężarka wykorzystuje specjalny kształt wirnika, zmniejszający jej bezwładność i zwiększający ciśnienie doładowania. Dodatkowo połączenie technologii wtrystku paliwa do kolektora dolotowego z wtryskiem bezpośrednim gwarantuje wyższą moc i szybszą reakcję podczas przyspieszania. Efekt?

Polski

Nowy Ford Fiesta Active

Stworzony dla aktywnych

Odkryj Forda Fiesta Active – nasz pierwszy samochód typu crossover. Czym się wyróżnia? Wzrok przyciąga stylistyka inspirowana designem SUV-ów, w tym podwyższony prześwit podwozia, relingi bagażnika dachowego oraz dodatkowe elementy stylizacji nadwozia. Oczywiście wszystko to idzie w parze z typową dla Forda Fiesta dynamiką jazdy, dzięki której każda podróż staje się niezwykłym przeżyciem.

Polski

Nowy Ford Focus

NOWY FORD FOCUS

Polski

Nowy Ford EcoSport

Nowoczesny, sportowy look i styl, a do tego mnóstwo praktycznych rozwiązań i możliwości. Atrakcyjne, starannie wykończone i inteligentnie zaprojektowane wnętrze komponuje się z szeregiem niezbędnych, najnowocześniejszych technologii.

Polski

Nowy Ford Kuga Vignale

PRZEDSTAWIAMY NOWEGO FORDA KUGA VIGNALE

Imponujący, niezwykle nowoczesny design i stylistyka zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Świetne osiągi i niezwykła wydajność.

Imponująca lista inteligentnych funkcji, systemów i technologii.

Praktyczność, bogate możliwości oraz użyteczność o jakiej można tylko marzyć.

Nowy Kuga Vignale to nowoczesny SUV stworzony z myślą by połączyć praktyczność i elegancję.

Polski

Nowy Ford S-Max Vignale

PRZEDSTAWIAMY NOWEGO FORDA S-MAX VIGNALE

Inteligentne technologie, nowoczesny wygląd, doskonałe osiągi i precyzja prowadzenia: S-MAX Vignale niezmiennie wyróżnia się z tłumu.

Ten samochód to kwintesencja przestronności, praktycznych funkcji oraz wydajności.

Liczne innowacyjne technologie czynią z S-MAX'a jednym z najnowocześniejszych i najbardziej wyrafinowanych samochodów na rynku, które mogą przewieźć nawet 7 osób.

Polski

Nowy Ford KA+

Nowy. Przestronny. Ekonomiczny.

Oferuje wiele praktycznych rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo, komfort i przyjemność z jazdy. Poznaj zalety nowego Forda KA+ i ciesz się nim podczas każdej podróży.ford_smax_ka-_fleetawards2018_baner_953x501_0.jpg

Polski

Nowy Ford Fiesta

Nowoczesny styl i jeszcze więcej zaawansowanych technologii. Dynamika jazdy na nowo definiująca postrzeganie aut miejskich oraz możliwości personalizacji, podkreślające Twój charakter.

Odkryj Forda Fiesta w zupełnie nowej odsłonie. Przyjrzyj się jego fascynującemu designowi i przekonaj się, że małe auto, potrafi zrobić olbrzymie wrażenie.

Polski

Nowy Ford Mondeo Vignale

PRZEDSTAWIAMY NOWEGO FORDA MONDEO VIGNALE

Elegancki, olśniewający, nowoczesny styl nadaje temu samochodowi dynamiczną sylwetkę nawiązującą do znakomitych osiągów.

Połączenie zaawansowanej technologicznie, inteligentnej konstrukcji z precyzyjnym wykonaniem i innowacyjnymi technologiami sprawiają, że mamy do czynienia z najnowocześniejszym Fordem Mondeo w historii.

Polski

Nowy Ford Kuga

Nowy Ford Kuga to kwintesencja inspiracji oraz niezliczonych możliwości. Zaawansowana technologia SYNC 3 obudzi w Tobie ducha przygody, pomagając znaleźć wydarzenia i restauracje w Twojej okolicy.
Z Kugą możesz odkrywać świat wygodnie i stylowo. 1,5-litrowy silnik benzynowy EcoBoost łączy moc oraz doskonałą zdolność reagowania z wyjątkowo niskim zużyciem paliwa i poziomem emisji.

Polski