Dostawcze

Nowy Ford Tourneo Connect

Funkcjonalny układ foteli, wyrafinowany design nadwozia i wnętrza. Mnóstwo nowoczesnych technologii – od inteligentnego tempomatu przez systemy zapobiegania kolizjom po obsługę funkcji samochodu za pomocą głosu A do tego niezwykle wydajne silniki, bezpieczeństwo na 5 gwiazdek i miejsce nawet dla 7 osób.

Zapytaj o cenę dla Ciebie

 

Polski

Nowy Ford Tourneo Courier

Nowy Ford Tourneo Courier to kompaktowe auto, ale jednocześnie niezwykle wszechstronne.

Doskonale sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas wyjazdów z przyjaciółmi oraz rodziną. Praktyczna konfiguracja przestrzeni ładunkowej umożliwia transport nawet dużych, nieporęcznych przedmiotów. Z kolei starannie zaprojektowana i przestronna kabina jest wyposażona w funkcjonalny układ siedzeń, który pozwoli wygodnie przewieźć do pięciu osób.

Polski

Nowy Ford Transit Connect

Nowy Ford Transit Connect przyciąga wzrok wyrafinowanym nadwoziem, udoskonaloną kabiną i nowymi opcjami z zakresu funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Niezmiennie wytrzymały, solidny i funkcjonalny Transit Connect może być wyposażony w specjalną przegrodę z funkcją klapy umożliwiającą przewożenie długich przedmiotów do 3.4 m. Do wyboru są dwie długości nadwozia L1 i L2 oraz trzy wersja nadwozia: Van, Kombi N1 i Van z podwójną kabiną.

Polski

Nowy Ford Transit Courier

Nowy Ford Transit Courier to najbardziej kompaktowy model z serii Transit. Jest zwinny, dynamiczny i gotowy na każde wyzwanie - praktycznością nie ustępuje nawet większym pojazdom.

Polski

Nowy Ford Tourneo Custom

Nowy Ford Tourneo Custom

Podróżuj pierwszą klasą!

Ford Tourneo Custom ma nie tylko to, co najlepsze w samochodach osobowych Forda – stylowe nadwozie, wygodne wnętrze i nowoczesną technologie. Ma coś więcej. Mnóstwo komfortowej przestrzeni nawet dla 9 osób!

Luksusowe wnętrze posiada elastyczny system tylnych siedzeń, oferujący ponad 30 różnych ustawień, co pozwala łatwo dostosować ich układ do własnych potrzeb. To połączenie pojazdu do przewozu osób i luksusowego samochodu dla całej rodziny.

Polski

Ford Transit Courier

Pewność, wydajność i ekonomia – to wyróżnia każdego Forda Transit. Te cechy oraz wygodę i najnowocześniejsze technologie łączy w sobie nowy Ford Transit Courier.

Wielkość vana i najmniejszy promień skrętu wśród samochodów w swojej klasie idealnie sprawdzą się w mieście. Auto mimo małych rozmiarów, kryje w sobie powierzchnię ładunkową o wielkości 2,3 m3 – czym o 10% przewyższa samochody w swojej klasy.

Polski

Ford Transit Custom

Nowy Ford Transit Custom jest ucieleśnieniem wszystkiego, z czego już od dawna słynie Ford Transit.
Na bazie jego zalet powstał van, który zabierze Twoją firmę w przyszłość!

Polski

Ford Tourneo Custom

Ford Tourneo Custom

Ford Tourneo Custom można skonfigurować jako pojazd 8- lub 9-osobowy. Każda wersja dostępna jest z krótkim (L1) i długim (L2) rozstawem osi.

Polski