Ford Focus

Przeprojektowana, zdecydowana linia nadwozia oraz zaawansowane technologie i elegancja wnętrza. Poznaj najnowszego FORDA FOCUS.

W nowej generacji tego modelu zastosowane są supernowoczesne rozwiązania techniczne, takie jak Ford SYNC 2 z zaawansowanym systemem obsługi głosowej i 8”wyświetlaczem, który służy do intuicyjnej obsługi zarówno nfocusstline.jpgawigacji, jak i systemu audio oraz klimatyzacji. Z kolei system Active Park Assist został unowocześniony i oferuje teraz, oprócz parkowania równoległego, funkcję parkowania prostopadłego, jak również wspomaga wyjechanie z równoległego miejsca parkingowego.

Najnowocześniejsze silniki benzynowe i wysokoprężne gwarantują doskonałe zrównoważenie mocy i ekonomiczności. Zaawansowana skrzynia biegów PowerShift oraz możliwość zmiany biegów za pomocą łopatek dają maksymalną wydajność oraz przyjemność prowadzenia.

Ford Focus dostępny jest w pakietach stylizacyjnych ST LIne oraz ST Line Red i Black.

Zobacz ofertę na modele ST-Line

 

  • Napisz do nas
  • Umów jazdę próbną
  • Umów wizytę serwisową
  • Newsletter
  • Facebook

Zadaj pytanie

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy, a my szybko się z Tobą skontaktujemy!

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Umów się na jazdę próbną

Umów się na jazdę próbną

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane są przetwarzane w celu przygotowania i przeprowadzenia jazdy próbnej. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do zamówienia jazdy próbnej. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Informacja: Termin jazdy próbnej zostanie potwierdzony telefonicznie przez naszego Handlowca.

Umów się na wizytę w serwisie

Wypełniając poniższy formularz kontaktowy, w szybki sposób zarezerwujesz wizytę w naszym serwisie mechanicznym.

Termin usługi serwisowej zostanie potwierdzony telefonicznie przez naszego Doradcę Serwisowego.

Osoba rezerwująca

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane są przetwarzane w celu umówienia i przeprowadzenia wizyty w serwisie samochodowym. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do umówienia wizyty. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zapisz się na newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać porady motoryzacyjne, ciekawostki ze świata Forda, informacje o promocjach, bądź brać udział w naszych konkursach, zapisz się na nasz newsletter!