Ford B-MAX

Ford B-MAX to najbardziej funkcjonalny i innowacyjny samochód w swojej klasie. Dzięki panoramicznie otwieranym drzwiom oraz pomysłowej zmianie konstrukcji nadwozia polegającej na zintegrowaniu z drzwiami słupka środkowego, Ford B-Max  gwarantuje użytkownikom niezwykle wygodny dostęp do swojego wnętrza. Samochód jest wyposażony w szereg nowoczesnych technologii, które sprawiają, że prowadzenie samochodu jest łatwiejsze i bezpieczniejsze, m.in. w system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach (ACS) oraz rozwiązanie Ford SYNC, pozwalające na sterowanie odtwarzaniem utworów i urządzeniami mobilnymi przez proste polecenia głosowe. Dodatkowym atutem samochodu są jego niewielkie gabaryty, ułatwiające sprawne poruszanie się po zakorkowanych ulicach i parkowanie w ciasnych miejscach oraz niezwykła pakowność.

Podczas wewnętrznych testów bezpieczeństwa, Ford B-MAX osiągnął wyjątkowe rezultaty, co zostało potwierdzone najwyższą pięciogwiazdkową notą w testach zderzeniowych niezależnej organizacji Euro NCAP.

Nowy Ford jest dostępny z najnowszym 1,0-litrowym silnikiem benzynowym EcoBoost dostarczający tyle mocy, co jego klasyczny 1,6-litrowy odpowiednik, zachowując jednocześnie najwyższą w swojej klasie ekonomiczność pod względem zużycia paliwa.

  • Napisz do nas
  • Umów jazdę próbną
  • Umów wizytę serwisową
  • Newsletter
  • Facebook

Zadaj pytanie

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy, a my szybko się z Tobą skontaktujemy!

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Umów się na jazdę próbną

Umów się na jazdę próbną

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane są przetwarzane w celu przygotowania i przeprowadzenia jazdy próbnej. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do zamówienia jazdy próbnej. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Informacja: Termin jazdy próbnej zostanie potwierdzony telefonicznie przez naszego Handlowca.

Umów się na wizytę w serwisie

Wypełniając poniższy formularz kontaktowy, w szybki sposób zarezerwujesz wizytę w naszym serwisie mechanicznym.

Termin usługi serwisowej zostanie potwierdzony telefonicznie przez naszego Doradcę Serwisowego.

Osoba rezerwująca

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane są przetwarzane w celu umówienia i przeprowadzenia wizyty w serwisie samochodowym. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do umówienia wizyty. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zapisz się na newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać porady motoryzacyjne, ciekawostki ze świata Forda, informacje o promocjach, bądź brać udział w naszych konkursach, zapisz się na nasz newsletter!