Program Premium Plaza

Auto Plaza Warszawa - Program Premium Plaza
  • Napisz do nas
  • Umów jazdę próbną
  • Umów wizytę serwisową
  • Newsletter
  • Facebook

Zadaj pytanie

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy, a my szybko się z Tobą skontaktujemy!

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Umów się na jazdę próbną

Umów się na jazdę próbną

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane są przetwarzane w celu przygotowania i przeprowadzenia jazdy próbnej. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do zamówienia jazdy próbnej. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Informacja: Termin jazdy próbnej zostanie potwierdzony telefonicznie przez naszego Handlowca.

Umów się na wizytę w serwisie

Wypełniając poniższy formularz kontaktowy, w szybki sposób zarezerwujesz wizytę w naszym serwisie mechanicznym.

Termin usługi serwisowej zostanie potwierdzony telefonicznie przez naszego Doradcę Serwisowego.

Osoba rezerwująca

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane są przetwarzane w celu umówienia i przeprowadzenia wizyty w serwisie samochodowym. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do umówienia wizyty. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zapisz się na newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać porady motoryzacyjne, ciekawostki ze świata Forda, informacje o promocjach, bądź brać udział w naszych konkursach, zapisz się na nasz newsletter!

Zmiana regulaminu programu PREMIUM PLAZA

 Szanowni Państwo! 

Informujemy, że zmianie uległ regulamin programu PREMIUM PLAZA. Zmieniony regulamin dostępny jest w odnośniku poniżej. Informacja o zmianie regulaminu została również wysłana do Uczestników na adres e-mail oraz pocztą. Zmiany regulaminu wynikają ze zmiany zakresu i rodzaju korzyści przyznawanych w Programie. Zmiany dotyczą, m.in., zaprzestania przyjmowania nowych zgłoszeń udziału w Programie z dniem 30.06.2016 r. oraz zaprzestania akceptowania Kart Programu przez Partnerów Programu (w związku z zakończeniem współpracy z Partnerami Programu). Jednocześnie informujemy, że Karty Programu wydane dotychczasowym Uczestnikom będą w dalszym ciągu honorowane przez Organizatora w placówkach Auto Plaza.

Zmieniony regulamin wiąże Uczestnika, który nie zrezygnuje z udziału w Programie w terminie do dwóch tygodni od daty powiadomienia o zmianie regulaminu. W celu rezygnacji z udziału w Programie Uczestnik wystarczy poinformować Organizatora o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie złożone na piśmie na adres Organizatora („Summit Motors Poland” sp. z o.o., ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa) lub pocztą elektroniczną, na adres premiumplaza@autoplaza.com.pl.

Informujemy ponadto, że z dniem 15.07.2016 r., zaprzestajemy świadczenia usług drogą elektroniczną w serwisie internetowym Programu (premiumplaza.com.pl). Serwis internetowy Programu zostanie zamknięty, zaś ogólne informacje o Programie zostaną przeniesione do serwisu internetowego Organizatora (autoplaza.com.pl). Oznacza to, m.in., że zakończone zostanie prowadzenie Konta Uczestnika w serwisie internetowym Programu. Informacje o danych transakcyjnych dotyczących swojego samochodu, przypisane dotychczas do Konta Uczestnika, będą mogli Państwo nieodpłatnie uzyskać kontaktując się z personelem salonów Auto Plaza. 

 

"Summit Motors Poland” sp. z o.o.

Nowy Regulamin Programu Premium Plaza