Praca

  • Napisz do nas
  • Umów jazdę próbną
  • Umów wizytę serwisową
  • Newsletter
  • Facebook

Zadaj pytanie

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy, a my szybko się z Tobą skontaktujemy!

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z .o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do zadania pytania.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoje zgody na stronie https://www.autoplaza.com.pl/zgody lub pisząc e-mail na adres ochronadanych@autoplaza.com.pl. O regułach przetwarzania przez nas Twoich danych dowiesz się więcej tutaj

Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych przez „Summit Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa, będziesz otrzymywać informacje o korzystnych ofertach (również oferty profilowane), promocjach, akcjach sezonowych, etc.:

Umów się na jazdę próbną

Informacja: Termin jazdy próbnej zostanie potwierdzony przez naszego Handlowca.

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu przygotowania i przeprowadzenia jazdy próbnej. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do umówienia jazdy próbnej.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoje zgody na stronie https://www.autoplaza.com.pl/zgody lub pisząc e-mail na adres ochronadanych@autoplaza.com.pl. O regułach przetwarzania przez nas Twoich danych dowiesz się więcej tutaj.

Umów się na wizytę w serwisie

Wypełniając poniższy formularz kontaktowy, w szybki sposób zarezerwujesz wizytę w naszym serwisie mechanicznym.

Termin usługi serwisowej zostanie potwierdzony telefonicznie przez naszego Doradcę Serwisowego.

Osoba rezerwująca

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane bedą przetwarzane w celu umówienia i przeprowadzenia wizyty w serwisie samochodowym. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do umówienia wizyty.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoje zgody na stronie https://www.autoplaza.com.pl/zgody lub pisząc e-mail na adres ochronadanych@autoplaza.com.pl. O regułach przetwarzania przez nas Twoich danych dowiesz się więcej tutaj.

Jeśli chcesz otrzymywać porady motoryzacyjne, ciekawostki ze świata Forda, informacje o promocjach, bądź brać udział w naszych konkursach, zapisz się na nasz newsletter!

Administratorem podanych danych osobowych jest „Summit Motors Poland” sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu korzystania z usługi newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym dane oznaczone symbolem „*” są niezbędne do wysłania formularza. Mam świadomość, że newsletter obejmuje otrzymywanie treści marketingowych (informacji handlowych) na podany adres e-mail.

W celu rozwoju naszego zespołu szukamy odpowiednich kandydatów na stanowiska:

Doradca Serwisu blacharsko - lakierniczego (Auto Plaza)

Wymagania:

  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie, terminowość i sumienność
  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą firmą, prosimy o przesłanie swojej aplikacji z dopisanym na kopercie lub w tytule poczty e-mail numerem referencyjnym AZNN/DB/02/2017, na adres:

Auto Plaza - Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi,
ul. Popularna 70,
02-473 Warszawa

Rekrutacja@AutoPlaza.com.pl

Prosimy od dopisanie na aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Konsultant/-ka ds. kontaktu z Klientami (Auto Plaza)

Zakres zadań:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta indywidualnego oraz biznesowego zgodnie z przyjętymi standardami
  • Przyjmowanie i realizacja zgłoszeń klientów
  • Nadawanie i dystrybucja przesyłek kurierskich i pocztowych
  • Prace administracyjno-biurowe, w tym przygotowywanie statystyk
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy
  • Dbanie o wizerunek firmy poprzez nienaganny wygląd, uprzejmość, cierpliwość i profesjonalizm w kontaktach bezpośrednich i telefonicznych z Klientami.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie min. średnie
  • Mile widziane doświadczenie na infolinii.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, rzetelność i stabilność pracodawcy
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze u lidera w branży motoryzacyjnej
  • Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie i międzynarodowym środowisku
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, rabatowy program pracowniczy, preferencyjny zakup samochodu w programie Ford PL, język angielski).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na dares: rekrutacja@autoplaza.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Mechanik samochodowy (Auto Plaza)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie do sprzedaży samochodów używanych różnych marek w zakresie przeglądów i napraw mechanicznych.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów i napraw
  • Weryfikacja stanu technicznego samochodów
  • Diagnostyka zgłaszanych usterek
  • Nadzór prac zleconych u podwykonawców
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu np. w zakresie transportu samochodów.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego w jednym z serwisów autoryzowanych bądź nieautoryzowanych jest warunkiem koniecznym do podjęcia pracy
  • Dbałość o najwyższy standard i jakość wykonywanej pracy
  • Przestrzeganie technologii napraw
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie, komunikatywność, terminowość i sumienność
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Oferujemy możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system motywacyjny, w którym wynagrodzenie uzależnione jest od jakości i przerobu
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, rzetelność i stabilność pracodawcy
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, rabatowy program pracowniczy, preferencyjny zakup samochodu w programie Ford PL, język angielski )
  • Dobrą atmosferę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na dares: Rekrutacja@AutoPlaza.com.pl