Aktualności

Czy masz już aplikację Ford Pass w swoim nowym Fordzie?

21.01.2020

Ford Pass to aplikacja oferująca szereg rozwiązań ułatwiających podróżowanie.  Dzięki niej szybko znajdziesz najbliższą stację benzynową, miejsce parkingowe, a nawet prześlesz cel swojej podróży ze smartfonu do systemu nawigacji SYNC 3 w pojeździe. Masz dostęp do informacji o stanie technicznym swojego Forda i dzięki temu na bieżąco możesz zlecać obsługę samochodu, unikając przy tym wysokich kosztów. Aplikacja umożliwi Ci kontakt ze swoim Dealerem, a nawet ułatwi wezwanie pomocy, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

To oznacza, że wszystkie kluczowe informacje o swoim Fordzie masz zawsze pod ręką. Modem FordPass Connect daje Ci dostęp do wielu przydatnych funkcji jak:

  • Informacja o natężeniu ruchu drogowego Live Traffic,
  • Hotspot Wi-Fi w twoim Fordzie,
  • e-Call,
  • zdalne starowanie funkcjami samochodu.

Dzięki niej Ty i Twój Ford będziecie stanowić zgrany duet –  gdziekolwiek poprowadzi Was droga.

 

icon_opcje_0.png

   Moje pojazdy

   Istotne informacje o Twoim Fordzie na wyciągnięcie ręki

 

 

 

 

 

Aplikacja FordPass umożliwia dostęp do:

  • informacji o pojeździe,
  • statusie gwarancji i daty jej obowiązywania,
  • uwag dotyczących stanu technicznego i przygotowania pojazdu do drogi.

 

icon_traffic.png

   Alerty i informacje drogowe (Live Traffic)

   Unikaj korków z funkcją Live Traffic

 

 

 

 

Dzięki przekazywanym w czasie rzeczywistym informacjom i ostrzeżeniom o sytuacji na drogach dotrzesz do celu znacznie szybciej. Wszystko, co musisz zrobić, to sparować swój smartfon z systemem SYNC 3 w pojeździe. To najkrótsza droga do celu!

 

icon_doradca.png

   Ulubiony dealer

   Twój Autoryzowany Dealer Forda

 

 

 

 

Możesz określić swojego Ulubionego Dealera, masz podgląd do godzin pracy serwisu, możesz zarezerwować usługę Motorcraft Service, a nawet jednym kliknięciem skontaktować się z Dealerem, aby np. ustalić szczegóły obsługi samochodu i otrzymać kosztorys.

Oczywiście liczymy, że dodasz nas do Ulubioinych!

 

icon_park.png

  Parkowanie

  Nie trać czasu na szukanie miejsca parkingowego

 

 

 

 

Z FordPass znacznie łatwiej znajdziesz wolne miejsce parkingowe. Dzięki aplikacji wyszukasz odpowiadający Ci parking w najlepszej cenie. A jeśli masz w swoim Fordzie system SYNC 3 z nawigacją, prześlesz trasę do wybranego parkingu ze smartfonu bezpośrednio do nawigacji auta.

 

icon_stacja.png

  Wyszukiwanie stacji benzynowych

  Zdecyduj, gdzie i za ile tankujesz

 

 

 

 

Stacje benzynowe w okolicy lub na trasie Twojej podróży i aktualne ceny paliw. Wybierz stację benzynową i prześlij jej lokalizację do systemu nawigacji SYNC 3 w pojeździe. Jedź spokojnie, nie zabraknie Ci paliwa.

 

icon_nawig_0.png

  Cel podróży

  Nowe miejsca do odkrycia

 

FordPass poprowadzi Cię do najbliższych restauracji, kawiarni, kin i innych interesujących Cię miejsc. Wyjazd zaplanujesz, siedząc w domu na kanapie. Trasę do celu prześlesz ze smartfonu do systemu nawigacji SYNC 3 w Twoim samochodzie. Żeby było jeszcze łatwiej.

 

icon_wifi.png

  Twój samochód, Twój hotspot

  Informacje o Twoim Fordzie zawsze pod ręką

 

 

 

 

FordPass Connect to wbudowany modem, który sprawia, że podróżowanie samochodem stało się przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Po sparowaniu smartfona z systemem SYNC 3 w samochodzie uzyskujesz dostęp do wielu technologii, w tym Wi-Fi i funkcji kontroli nad pojazdem. Po aktywacji modemu FordPass Connect Twój samochód może się stać hotspotem Wi-Fi z prędkością transmisji do 4G LTE, nawet dla 10 urządzeń. Teraz Ty i Twoi pasażerowie możecie korzystać z internetu równie wygodnie jak w domu.

 

icon_start.png   Wyższy poziom zarządzania pojazdem
  – spróbujesz?

 

 

 

 

Zamykanie, otwieranie, uruchamianie oraz wyłączanie pojazdu – wszystko za pośrednictwem aplikacji FordPass w smartfonie. W aplikacji FordPass sprawdzisz na mapie lokalizację swojego auta (bezcenne, gdy zabłądzisz, zwiedzając nieznane miasto). Jeśli Twój Ford ma automatyczną skrzynię biegów, możesz zdalnie uruchomić silnik, zanim dotrzesz do pojazdu*. Funkcja bardzo przydatna, gdy chcesz wcześniej ogrzać lub ochłodzić wnętrze auta.

* W funkcję zdalnego uruchamiania silnika wyposażony jest na tę chwilę tylko najnowszy Ford Focus.

 

Pomoc drogowa

Nie życzymy Ci, abyś kiedykolwiek musiał z tej funkcji korzystać. Jednak na wszelki wypadek masz ją pod ręką. Jeśli Twój Ford objęty jest usługą Assistance, wrócisz na drogę szybciej, niż myślisz. Za pomocą jednego dotknięcia

ekranu możesz wezwać pomoc. Gdziekolwiek jesteś.

 

Zainstaluj aplikację i korzystaj z jej udogodnień już teraz! 

 

qr_code_fpass.png