Sukcesy Auto Plaza

Certyfikat wiarygodności biznesowej

Auto Plaza, warszawski dealer Forda, od rozpoczęcia swojej działalności w 1997 roku, jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, zarówno za wyniki sprzedaży, jak i najwyższy poziom obsługi Klienta w salonie i serwisie. Dodatkowo w roku 2010 została wyróżniona po raz kolejny za dynamiczny rozwój oraz za wiarygodność biznesową.

W 2010 roku Auto Plaza otrzymała prestiżową nagrodę Gazela Biznesu 2009, przyznawaną co roku przez "Puls Biznesu" najbardziej dynamicznym przedsiębiorstwom. Jest to już kolejne wyróżnienie firmy w tym rankingu; poprzednie zostało przyznane w roku 2005.

Z definicji "Pulsu Biznesu" - organizatora rankingu - gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony po prostu ucieka do przodu. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat. Co najważniejsze cechą charakterystyczną Gazeli Biznesu jest dobra reputacja i uczciwość wobec kontrahentów.

Potwierdzeniem solidności firmy jest też kolejne wyróżnienie. W 2010 roku Auto Plaza uhonorowana została Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej, za najwyższą ocenę stabilności firmy. Jest to prestiżowe, honorowane jest na całym świecie, wyróżnienie nadawane przez wiodącą na rynku wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland. Wyróżnieni certyfikatem, to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy. Certyfikat gwarantuje, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe.

- W niepewnych obecnie czasach gwarancja płynności finansowej i wypłacalności jest niezwykle ważna w kontaktach biznesowych – mówi Maria Karkoszka, Dyrektor Generalny firmy. Potencjał naszej firmy, daje naszym kontrahentom i klientom pewność, że nawiązują współpracę ze stabilną firmą o solidnej pozycji na rynku.