Sukcesy Auto Plaza

Certyfikat wiarygodności biznesowej

Warszawski dealer samochodowy Auto Plaza już po raz drugi został wyróżniony prestiżowym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. Nagroda ta jest przyznawana jedynie firmom godnym najwyższego zaufania w biznesie

Auto Plaza, dealer Forda, należący do Summit Motors Poland, został uhonorowany renomowanym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej, zaświadczającym o najwyższej stabilności finansowej. Certyfikat został przyznany za rok 2010. Przyznana nagroda jest gwarancją niezwykle ważnych w kontaktach biznesowych cech, takich jak płynność finansowa i wypłacalność firmy. O przyznaniu wyróżnienia decydują eksperci z wiodącej na rynku wywiadowni gospodarczej Dun & Bradstreet Poland. Auto Plaza otrzymała je za najwyższą ocenę rzetelności finansowej firmy również w poprzednich latach - za rok 2009.

Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o danych finansowych, dających gwarancję wysokiego poziomu rentowności, zdolności i płynności finansowej. Certyfikat otrzymują jedynie przedsiębiorstwa, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

D&B Poland, międzynarodowa wywiadownia gospodarcza, ocenia wiarygodność firm na podstawie analizy moralności płatniczej według programu DunTrade oraz analizy wskaźników finansowych, pochodzących z ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych. Certyfikat gwarantuje, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe.