COVID-19 WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW >>>
09.12.2019

Wizytacja przedszkolaków w Auto Plaza

17.11.2016

 Mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszym dealerstwie przedszkolaków z okolicznego przedszkola. Dzieciaki miały ogromną frajdę podpatrując pracę salonu i serwisu Auto Plaza. Na powitanie opowiedzieliśmy im skąd się biorą samochody i na czym polega proces sprzedaży. Podczas wycieczki po serwisie mechanicznym zobaczyły samochody na podnośnikach reperowane przez mechaników. Kolejnym punktem oprowadzania po naszym kompleksie była wizyta na blacharni lakierni, gdzie pokazaliśmy przedszkolakom strefę przygotowawczą oraz kabinę lakierniczą.

Ale co to za wycieczka, jeżeli nie można samemu spróbować? W Serwisie Szybkiej Obsługi mali mechanicy mogli własnoręcznie dokręcać koła oraz uzupełniać poziom ciśnienia w oponach. Po ciężkiej pracy czekała na nich niespodzianka: samochód pełen balonów!

Na koniec przedszkolaki spotkały się z Dyrektorem Generalnym Summit Group Poland Yuichi Ono, który przywitał ich w tradycyjnym japońskim stroju. Ugościł je serwując poczęstunek pełen tradycyjnych japońskich przysmaków oraz uhonorował dyplomami uznania z imionami wykaligrafowanymi po japońsku.

Podekscytowane tym co zobaczyły, dzieci jeszcze przez parę kolejnych dni bawiły się w przedszkolu w serwis samochodowy. Zaś w podziękowaniu za zorganizowanie wizyty, otrzymaliśmy wspaniałą laurkę wykonaną przez naszych małych gości.

 

Wizytacja przedszkolaków w Auto Plaza Podziękowania od przedszkolaków
Aktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera