COVID-19 WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW >>>
27.03.2020

Serwis Door2Door #ZOSTAŃWDOMU

Nie musicie wychodzić z domu, aby wykonać przegląd czy naprawę swojego Forda!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów, w związku z zagrożeniem koronawirusem, oferujemy bezpłatną usługę PRZYWIEZIENIA I ODWIEZIENIA SAMOCHODU DO SERWISU # SerwisDoor2Door
Usługa ta polega na odebraniu samochodu, który jest przedmiotem usługi serwisowej bezpośrednio z miejsca wskazanego przez Użytkownika np. z domu. Jak również odwiezieniu samochodu po wykonanej usłudze serwisowej bezpośrednio pod wskazany przez Użytkownika adres .
Wszystko całkowicie bezpiecznie !!!
 • Wszystkie samochody, podczas transportu, jak i podczas serwisu, zabezpieczone są folią ochronną na kierownicę i fotel kierowcy, a nasz personel używa rękawiczek ochronnych.
 • Wykonujemy usługę Ford Video Check, dzięki której klient może zobaczyć nagranie z omówionym stanem technicznym auta i podjąć decyzję w domu odnośnie zakresu naprawy. 
 • Przed przekazaniem auta klientowi samochód poddajemy bezpłatnej dezynfekcji i ozonowaniu.
 • Dodatkowo oferujemy możliwość odpłatnej usługi wymiany filtra kabinowego. 
 • Kierowcy, odwożący auta, ubrani są w kombinezony ochronne, rękawice i maski.


  Nie martw się! Zadbamy o Twojego Forda, a TY #zostanwdomu

  Usługa DoorToDoor dotyczy serwisu Auto Plaza oraz dowozu/odebrania samochodu klienta na terenie Warszawy przy zleceniu usługi przeglądu lub naprawy (również gwarancyjnej) auta.
  Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu wykonania usługi  pod nr: 22 447 0000.


Zobacz co jeszcze możesz załatwić bez wychodzenia z domuAktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera