COVID-19 WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW >>>
11.12.2019

The Chairman`s Award 2012

Auto Plaza otrzymała tę prestiżową nagrodę już po raz szósty. Nagroda "The Chairman's Award" jest wyróżnieniem za jakość i wysoki standard obsługi autoryzowanych salonów Forda w Polsce i za granicą.
Określa ich zaangażowanie zarówno w procesie sprzedaży bezpośrednio w salonie, jak i w serwisie.  

Nagroda jest przyznawana na podstawie zebranych opinii w anonimowych badania ankietowych prowadzonych wśród klientów wszystkich salonów marki Ford. Pozwala ocenić zarówno obiektywne, jak indywidualne odczucia klienta, takie jak stopień ważności spraw dla personelu salonu, czas potrzebny sprzedawcom na omówienie oferty czy sposób jej przedstawienia.

"The Chairman's Award" jest wyróżnieniem bardzo dla nas cennym, potwierdzającym zaangażowanie naszych pracowników w wykonywaną pracę. Cieszymy się, że nasz salon i serwis są doceniane przez naszych zadowolonych i lojalnych klientów za konsekwentne utrzymywanie wysokiej jakości wykonywanych usług. Dołożymy wszelkich starań, by również w tym roku stanąć na wysokości zadania i sprostać coraz wyższym oczekiwaniom klientów. – mówi Maria Karkoszka, Dyrektor Generalny w Auto Plaza.Aktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera