COVID-19 WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW >>>
09.12.2019

30-tysięczny samochód z Auto Plaza!

07.07.2014

W tym roku w salonie Auto Plaza padł rekord – sprzedany został 30-tysięczny samochód!

Uroczyste przekazanie auta kupionego w Auto Plaza odbyło się w siedzibie firmy, przy ulicy Popularnej 70. Odbiorcą nagrody został Pan Marek Sasin, administrujący flotą samochodów w firmie Philips Polska Sp. z o.o., która od wielu lat jest klientem Auto Plaza. Kluczyki do nowego Forda Mondeo wręczał Robert Grzelec, Dyrektor Generalny Auto Plaza, w obecności Piotra Kaczkiewicza, Szefa Sprzedaży Flotowej.

30-tysięczny samochód z Auto Plaza!

„Jest mi niezmiernie miło, że to właśnie ja odebrałem 30-tysięczny samochód sprzedany przez salon Auto Plaza” – powiedział po odbiorze samochodu Pan Marek Sasin, zarządzający flotą samochodową w firmie Philips w Polsce. – „Nasze firmy współpracują ze sobą od przeszło 10 lat, zarówno w zakresie zakupów jak i obsługi serwisowej samochodów marki Ford. Ja, jako Kierownik Floty jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy, ze względu na profesjonalną, kompleksową i rzetelną obsługę świadczoną przez Auto Plaza. Jestem przekonany, że potrwa ona jeszcze wiele lat.”  

Auto Plaza zawdzięcza swoją pozycję wielu lojalnym i powracającym klientom, którzy kupują i serwisują tu kolejne samochody. Jest to wynik dbałości firmy o klienta oraz o jego całkowitą satysfakcję na każdym etapie eksploatacji samochodu. Profesjonalizm Auto Plaza potwierdzają liczne prestiżowe wyróżnienia za wyniki sprzedaży, ale przede wszystkim nagrody przyznane za wyjątkową dbałość o klienta (m.in.: nagrody „Excellence Award” 2004-2005 czy Chairman’s Award 2006 -2013).Aktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera