COVID-19 WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW >>>

Serwis Door2Door z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa

Nie musicie wychodzić z domu, aby wykonać przegląd czy naprawę swojego Forda!

Dla Państwa wygody, a także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów, w związku z zagrożeniem koronawirusem, oferujemy bezpłatną usługę PRZYWIEZIENIA I ODWIEZIENIA SAMOCHODU DO SERWISU # SerwisDoor2Door

Usługa ta polega na odebraniu samochodu, który jest przedmiotem usługi serwisowej bezpośrednio z miejsca wskazanego przez Użytkownika np. z domu. Jak również odwiezieniu samochodu po wykonanej usłudze serwisowej bezpośrednio pod wskazany przez Użytkownika adres .

Wszystko całkowicie bezpiecznie !!!

  • Wszystkie samochody, podczas transportu, jak i podczas serwisu, zabezpieczone są folią ochronną na kierownicę i fotel kierowcy, a nasz personel używa rękawiczek ochronnych.
  • Wykonujemy usługę Ford Video Check, dzięki której klient może zobaczyć nagranie z omówionym stanem technicznym auta i podjąć decyzję w domu odnośnie zakresu naprawy. Przed przekazaniem auta klientowi samochód poddajemy bezpłatnej dezynfekcji i ozonowaniu.
  • Dodatkowo oferujemy możliwość odpłatnej usługi wymiany filtra kabinowego. 

Nie martw się! Zadbamy o Twojego Forda!


Usługa DoorToDoor dotyczy dowozu/odebrania samochodu Klienta na terenie Warszawy w przypadku skorzystania z przeglądu lub naprawy (w tym gwarancyjnej). Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu wykonania usługi.

 


Inne oferty, które mogą Cię zainteresować...
Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera