COVID-19 WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW >>>
Wyszukaj 127 pojazdów na sprzedaż

Szanowni Klienci!
Uprzejmie informujemy, że dniu 31 października 2020 (sobota) Auto Plaza będzie nieczynna.


W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Państwa,  jak i naszych pracowników, w związku z pandemią koronawirusa, wprowadziliśmy szereg środków ostrożności i udogodnień. Zachęcamy do bezpiecznych odwiedzin w salonie i serwisie lub do załatwiania spraw online czy telefonicznie.

 Zachęcamy do zapoznania się z przydatnymi informacjami:

COVID-19 BEZPIECZNY SALON I SERWIS


Witamy na stronie internetowej 

Auto Plaza -  Autoryzowany Dealer i ASO Ford Warszawa!

Jako dealer Forda oferujemy naszym klientom w jednym miejscu pełen pakiet usług związanych z zakupem i eksploatacją  samochodów tej marki. Nasz salon Forda w Warszawie oferuje w sprzedaży zarówno samochody nowe – osobowe i dostawcze,  jak i samochody używane marki Ford. Prowadzimy też sprzedaż flotową.

Klienci zainteresowani sfinansowaniem zakupu samochodu mogą skorzystać z szerokiej gamy produktów finansowych,  otrzymując od nas pełne wsparcie w zakresie doradztwa oraz niezbędną pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności.

Zobacz nasze promocje na samochody marki Ford!

 • Auto Plaza Ford serwis
 • FORD SERWIS  W WARSZAWIE | DILER FORD

  W ramach naszej działalności oferujemy serwis Forda w Warszawie, a w nim pełną diagnostykę i naprawę pojazdu  marki Ford, w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy blacharsko-lakiernicze, jak też usługi  urzędowej stacji kontroli pojazdów wszystkich marek do 3,5 t oraz motocykli. Zatrudniamy świetnych  fachowców, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i są prawdziwymi pasjonatami motoryzacji.

  Sprawdź nasze promocje serwisowe


 • Auto Plaza oryginalne części do Forda
 • U NAS  KUPISZ CZĘŚCI DO FORDA | AUTO PLAZA W WARSZAWIE

  W naszym sklepie oferujemy oryginalne części do Forda. W Warszawie prowadzimy magazyn, w którym od ręki  dostępnych jest ponad 7000 pozycji katalogowych.

  Sprawdź nasze promocje na części i akcesoria!


Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera