O Programie

Auto Plaza Warszawa - O Programie
 • Napisz do nas
 • Umów jazdę próbną
 • Umów wizytę serwisową
 • Newsletter
 • Facebook

Zadaj pytanie

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy, a my szybko się z Tobą skontaktujemy!

 
1 Początek 2 Krok 1

Umów się na jazdę próbną

Umów się na jazdę próbną

 
1 Początek 2 Krok 1 3 Krok 2 4 Krok 3

Umów się na wizytę w serwisie

Wypełniając poniższy formularz kontaktowy, w szybki sposób zarezerwujesz wizytę w naszym serwisie mechanicznym.

Uwaga! Przy rezerwacji usługi wymiany opon podczas HAPPY HOURS [poniedziałek – piątek, godz.: 6.00 – 8.00 lub 18.00 – 20.00]
bezpłatne sprawdzenie zawieszenia oraz układu hamulcowego! Dotyczy tylko Auto Plaza przy ul. Popularnej .

 
1 Początek 2 Krok 1 3 Krok 2 4 Krok 3

Zapisz się na newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać porady motoryzacyjne, ciekawostki ze świata Forda, informacje o promocjach, bądź brać udział w naszych konkursach, zapisz się na nasz newsletter!

 
1 Początek 2 Krok 1

Auto Plaza, Auto Plaza Bielany oraz Honda Plaza (należące do Sumitomo Corporation) prowadzą sprzedaż samochodów używanych w ramach programu Używane Jak Nowe. Cechą charakterystyczną oferowanych przez nas aut jest ich najwyższa jakość, zarówno w aspekcie wyglądu zewnętrznego, jak i w sferze technicznej. Używany ford jak nowy!

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ! Przejdź na stronę UzywaneJakNowe.pl

Nie prowadzimy sprzedaży komisowej i nie jesteśmy komisem.

Wszystkie oferowane na stronie www.UzywaneJakNowe.pl auta są odkupione przez nas i my jesteśmy ich właścicielem. Tylko taka zasada działania w pełni pozwala na kompletne przygotowanie używanego pojazdu dla następnego użytkownika. Bowiem jedynie będąc właścicielem pojazdu można mieć pełny wpływ na sposób jego przygotowania i uzyskiwać efekt właściwej jakości. Bierzemy zatem całkowitą odpowiedzialność za oferowany przez nas Gotowy Produkt, jakim jest Samochód Używany Jak Nowy.

Inaczej niż wszyscy

Wiemy, iż na polskim rynku samochodów używanych nadużywane są słowa, które w istocie służą do opisu idealnego samochodu używanego (np.: ’stan idealny’, ’jakość’, ’gwarancja’, ’bezwypadkowy’ i wiele innych). Naszym celem nie jest przywracanie pierwotnego znaczenia tym pojęciom. Nie jest naszą misją odmieniać polski rynek samochodów używanych. My najzwyczajniej w świecie wiemy, że opłaca się sprzedawać używane samochody dobrej jakości. Dobrze obsłużeni i zadowoleni Klienci wracają do nas, aby ponownie zamienić swoje auta.

Pewność i bezpieczeństwo

Każdy oferowany przez nas Samochód Używany Jak Nowy to:

 • sprawdzony i pewny status prawny - brak wad prawnych
 • kompletna dokumentacja
 • rzetelne przygotowanie i informacja dotycząca stanu technicznego
 • rzetelna weryfikacja i informacja o historii napraw blacharsko-lakierniczych
 • ważne okresowe badanie techniczne
 • udokumentowana historia przebiegu
 • dwa kluczyki i piloty alarmu (jeśli występują)
 • roczna lub półroczna gwarancja umowną (bez dodatkowych dopłat)
 • wykonany przegląd z wymianą oleju (jeśli z kalendarza przeglądów wynika, że do najbliższego jest mniej niż 2 miesiące czasu lub 5000 km przebiegu)

Za wszystkie powyżej wymienione właściwości nie trzeba dopłacać – są one zawarte w cenie każdego samochodu. Procedura wielostopniowej weryfikacji technicznej i przygotowania aut do sprzedaży pozwala na uzyskanie najwyższego standardu, a ryzyko wystąpienia awarii jest znikome. Dlatego, oferując gotowy Samochód Używany Jak Nowy, zapewniamy Państwu pewność i bezpieczeństwo.

Usługi dodatkowe

Dla Państwa wygody, na miejscu przeszkoleni specjaliści przedstawią Państwu szeroki wachlarz specjalnie przygotowanych dla naszych Klientów usług dodatkowych:

 • kredytów (do wyboru oferty kilku banków, uproszczone procedury, kredyty w 1 dzień),
 • leasingów (do wyboru oferty wielu firm leasingowych, także uproszczone procedury),
 • pakietów ubezpieczeniowych (kilka ekskluzywnych ofert tylko dla naszych Klientów).

Przekonaj się sam!

Wiemy, że po przeczytaniu powyższego, możecie Państwo wątpić w prawdziwość tych treści. Wierzymy jednak, że jeśli złożycie Państwo nam wizytę, przekonacie się, że nie są to puste reklamowe slogany. Jeśli wybierzecie coś dla siebie wśród oferty Samochodów Używanych Jak Nowych, jesteśmy przekonani, że zostaniecie Państwo naszymi Klientami na długo.

Zespół UzywaneJakNowe.pl zaprasza!