Nowy Ford C-MAX/Grand C-MAX

Poznaj nowego, pięcioosobowego Forda C-MAX oraz pięcio- lub siedmioosobowego Grand C-MAX. To samochody dla całej rodziny, oferujące wyższą jakość podróżowania, stylowe nadwozie, starannie dopracowane wnętrze,  przemyślane możliwości transportowe, jak również bardziej ekonomiczne i ekologiczne silniki.

 

5-osobowy Ford C-MAX

Jego wygodne wnętrze oferuje przemyślane możliwości transportowe oraz wyższy poziom wykończenia. Nowy C-MAX wyposażony jest w zaawansowane technologie typowe dla aut z wyższych segmentów. W ofercie znajdują się m.in. drzwi bagażnika otwierane i zamykane elektrycznie i bezdotykowo.

   

5- lub 7-osobowy Ford Grand C-MAX

Jeśli szukasz pojemnego i praktycznego wnętrza, zainteresuj się bliżej Fordem Grand C-MAX. Ergonomiczny układ siedzeń zapewnia doskonałe warunki podróżowania dla każdego z pasażerów w drugim lub trzecim rzędzie , a także nieskrępowany dostęp do tylnych foteli. Ford Grand C-MAX wyposażony jest w wiele innowacyjnych technologii. Jest wśród nich m.in. system wspomagający parkowanie, który pomaga wyszukać odpowiednie miejsce i zaparkować w nim pojazd.

 

  • Napisz do nas
  • Umów jazdę próbną
  • Umów wizytę serwisową
  • Newsletter
  • Facebook

Zadaj pytanie

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy, a my szybko się z Tobą skontaktujemy!

 
1 Początek 2 Krok 1

Umów się na jazdę próbną

Umów się na jazdę próbną

 
1 Początek 2 Krok 1 3 Krok 2 4 Krok 3

Umów się na wizytę w serwisie

Wypełniając poniższy formularz kontaktowy, w szybki sposób zarezerwujesz wizytę w naszym serwisie mechanicznym.

Uwaga! Przy rezerwacji usługi podczas HAPPY HOURS [poniedziałek – piątek, godz.: 17.00 – 20.00]
otrzymasz do 30% rabatu na części i robociznę!

 
1 Początek 2 Krok 1 3 Krok 2 4 Krok 3

Zapisz się na newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać porady motoryzacyjne, ciekawostki ze świata Forda, informacje o promocjach, bądź brać udział w naszych konkursach, zapisz się na nasz newsletter!

 
1 Początek 2 Krok 1