Ford Fiesta

Ford Fiesta przyciąga wzrok oryginalnym i dynamicznym wyglądem. Eleganckie i nowoczesne wnętrze, wykonane z wysokiej jakości materiałów i wykończone detalami z satynowego chromu, oferuje wiele funkcjonalnych rozwiązań i innowacyjnych technologii, które ułatwiają każdą podróż, czyniąc ją bardziej relaksującą, wygodną i przyjemną.

W Fordzie Fiesta zaawansowane technologie zapewniają nie tylko nieograniczony kontakt ze światem i świetną rozrywkę  (wygodny dostęp do plików muzycznych z pamięci USB, odtwarzacza MP3, iPoda® czy z telefonu komórkowego ), ale dbają też o bezpieczeństwo. System Ford SYNC posiada funkcję wzywania pomocy, dzięki której w momencie wypadku łączy się za pomocą telefonu komórkowego ze służbami ratunkowymi.

Wysoki poziom bezpieczeństwa jaki oferuje nowy Ford Fiesta został potwierdzony przez Euro NCAP, niezależną organizację, zajmującą się bezpieczeństwem, która przyznała mu najwyższą pięciogwiazdkową ocenę ogólną oraz nagrody za trzy zaawansowane technologie wykorzystane w pojeździe: Active City Stop, Ford MyKey oraz Ford SYNC. Skorzystaj z jazdy próbnej Nowym Fordem Fiesta! Zakochaj się w jego stylu, doceń nadzwyczajne właściwości jezdne i osiągi oraz poznaj zaawansowane rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa.

Zadaj pytanie

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy, a my szybko się z Tobą skontaktujemy!

Umów się na jazdę próbną

Umów się na jazdę próbną

Zanim zdecydujesz się na zakup auta, skorzystaj z jazdy próbnej wybranym przez Ciebie modelem Forda. Poznaj znakomite właściwości jezdne z jakich słyną Fordy, przetestuj nowoczesne silniki, poznaj Nowe Technologie Forda!

Informacja: Termin jazdy próbnej zostanie potwierdzony telefonicznie przez naszego Handlowca.

Umów się na wizytę w serwisie

Wypełniając poniższy formularz kontaktowy, w szybki sposób zarezerwujesz wizytę w naszym serwisie mechanicznym.

Osoba rezerwująca

Termin usługi serwisowej zostanie potwierdzony telefonicznie przez naszego Doradcę Serwisowego.

Zapisz się na newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać porady motoryzacyjne, ciekawostki ze świata Forda, informacje o promocjach, bądź brać udział w naszych konkursach, zapisz się na nasz newsletter!