Ford B-MAX

Ford B-MAX to najbardziej funkcjonalny i innowacyjny samochód w swojej klasie. Dzięki panoramicznie otwieranym drzwiom oraz pomysłowej zmianie konstrukcji nadwozia polegającej na zintegrowaniu z drzwiami słupka środkowego, Ford B-Max  gwarantuje użytkownikom niezwykle wygodny dostęp do swojego wnętrza. Samochód jest wyposażony w szereg nowoczesnych technologii, które sprawiają, że prowadzenie samochodu jest łatwiejsze i bezpieczniejsze, m.in. w system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach (ACS) oraz rozwiązanie Ford SYNC, pozwalające na sterowanie odtwarzaniem utworów i urządzeniami mobilnymi przez proste polecenia głosowe. Dodatkowym atutem samochodu są jego niewielkie gabaryty, ułatwiające sprawne poruszanie się po zakorkowanych ulicach i parkowanie w ciasnych miejscach oraz niezwykła pakowność.

Podczas wewnętrznych testów bezpieczeństwa, Ford B-MAX osiągnął wyjątkowe rezultaty, co zostało potwierdzone najwyższą pięciogwiazdkową notą w testach zderzeniowych niezależnej organizacji Euro NCAP.

Nowy Ford jest dostępny z najnowszym 1,0-litrowym silnikiem benzynowym EcoBoost dostarczający tyle mocy, co jego klasyczny 1,6-litrowy odpowiednik, zachowując jednocześnie najwyższą w swojej klasie ekonomiczność pod względem zużycia paliwa.

  • Napisz do nas
  • Umów jazdę próbną
  • Umów wizytę serwisową
  • Newsletter
  • Facebook

Zadaj pytanie

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy, a my szybko się z Tobą skontaktujemy!

 
1 Początek 2 Krok 1

Umów się na jazdę próbną

Umów się na jazdę próbną

 
1 Początek 2 Krok 1 3 Krok 2 4 Krok 3

Umów się na wizytę w serwisie

Wypełniając poniższy formularz kontaktowy, w szybki sposób zarezerwujesz wizytę w naszym serwisie mechanicznym.

Uwaga! Przy rezerwacji usługi podczas HAPPY HOURS [poniedziałek – piątek, godz.: 17.00 – 20.00]
otrzymasz do 30% rabatu na części i robociznę!

 
1 Początek 2 Krok 1 3 Krok 2 4 Krok 3

Zapisz się na newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać porady motoryzacyjne, ciekawostki ze świata Forda, informacje o promocjach, bądź brać udział w naszych konkursach, zapisz się na nasz newsletter!

 
1 Początek 2 Krok 1