Program Premium Plaza

Auto Plaza Warszawa - Program Premium Plaza
  • Napisz do nas
  • Umów jazdę próbną
  • Umów wizytę serwisową
  • Newsletter
  • Facebook

Zadaj pytanie

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy, a my szybko się z Tobą skontaktujemy!

 
1 Początek 2 Krok 1

Umów się na jazdę próbną

Umów się na jazdę próbną

 
1 Początek 2 Krok 1 3 Krok 2 4 Krok 3

Umów się na wizytę w serwisie

Wypełniając poniższy formularz kontaktowy, w szybki sposób zarezerwujesz wizytę w naszym serwisie mechanicznym.

Uwaga! Przy rezerwacji usługi podczas HAPPY HOURS [poniedziałek – piątek, godz.: 17.00 – 20.00]
otrzymasz do 30% rabatu na części i robociznę!

 
1 Początek 2 Krok 1 3 Krok 2 4 Krok 3

Zapisz się na newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać porady motoryzacyjne, ciekawostki ze świata Forda, informacje o promocjach, bądź brać udział w naszych konkursach, zapisz się na nasz newsletter!

 
1 Początek 2 Krok 1

Zmiana regulaminu programu PREMIUM PLAZA

 Szanowni Państwo! 

Informujemy, że zmianie uległ regulamin programu PREMIUM PLAZA. Zmieniony regulamin dostępny jest w odnośniku poniżej. Informacja o zmianie regulaminu została również wysłana do Uczestników na adres e-mail oraz pocztą. Zmiany regulaminu wynikają ze zmiany zakresu i rodzaju korzyści przyznawanych w Programie. Zmiany dotyczą, m.in., zaprzestania przyjmowania nowych zgłoszeń udziału w Programie z dniem 30.06.2016 r. oraz zaprzestania akceptowania Kart Programu przez Partnerów Programu (w związku z zakończeniem współpracy z Partnerami Programu). Jednocześnie informujemy, że Karty Programu wydane dotychczasowym Uczestnikom będą w dalszym ciągu honorowane przez Organizatora w placówkach Auto Plaza.

Zmieniony regulamin wiąże Uczestnika, który nie zrezygnuje z udziału w Programie w terminie do dwóch tygodni od daty powiadomienia o zmianie regulaminu. W celu rezygnacji z udziału w Programie Uczestnik wystarczy poinformować Organizatora o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie złożone na piśmie na adres Organizatora („Summit Motors Poland” sp. z o.o., ul. Popularna 70, 02-473 Warszawa) lub pocztą elektroniczną, na adres premiumplaza@autoplaza.com.pl.

Informujemy ponadto, że z dniem 15.07.2016 r., zaprzestajemy świadczenia usług drogą elektroniczną w serwisie internetowym Programu (premiumplaza.com.pl). Serwis internetowy Programu zostanie zamknięty, zaś ogólne informacje o Programie zostaną przeniesione do serwisu internetowego Organizatora (autoplaza.com.pl). Oznacza to, m.in., że zakończone zostanie prowadzenie Konta Uczestnika w serwisie internetowym Programu. Informacje o danych transakcyjnych dotyczących swojego samochodu, przypisane dotychczas do Konta Uczestnika, będą mogli Państwo nieodpłatnie uzyskać kontaktując się z personelem salonów Auto Plaza. 

 

"Summit Motors Poland” sp. z o.o.

Nowy Regulamin Programu Premium Plaza