Praca

  • Napisz do nas
  • Umów jazdę próbną
  • Umów wizytę serwisową
  • Newsletter
  • Facebook
  • Kontakt

Zadaj pytanie

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy, a my szybko się z Tobą skontaktujemy!

1 Początek 2 Krok 1

Umów się na jazdę próbną

1 Początek 2 Krok 1 3 Krok 2 4 Krok 3

Umów się na wizytę w serwisie

Wypełniając poniższy formularz kontaktowy, w szybki sposób zarezerwujesz wizytę w naszym serwisie mechanicznym.

Jeśli chcesz otrzymywać porady motoryzacyjne, ciekawostki ze świata Forda, informacje o promocjach, bądź brać udział w naszych konkursach, zapisz się na nasz newsletter!

W celu rozwoju naszego zespołu szukamy odpowiednich kandydatów na stanowiska:

Recepcjonistka /Recepcjonista / Kasjer (Auto Plaza Bielany)

Wymagania

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy
  • komunikatywność i kultura osobista
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie na infolinii
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta indywidualnego oraz biznesowego zgodnie z obowiązującymi standardami
  • obsługa urządzeń biurowych i centrali telefonicznej
  • nadawanie przesyłek kurierskich i pocztowych
  • drobne prace administracyjno-biurowe, w tym przygotowywanie statystyk
  • obsługa kasowa
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy
  • dbanie o wizerunek firmy poprzez nienaganny wygląd, uprzejmość, cierpliwość i profesjonalizm w kontaktach osobistych i telefonicznych z Klientami

Oferujemy:

  • stabilną pracę na umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w systemie zmianowym (7:00-15:00 / 12:00-20:00)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze u lidera w branży motoryzacyjnej
  • możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie i międzynarodowym środowisku
  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą firmą, prosimy o przesłanie swojej aplikacji z dopisanym na kopercie lub w tytule poczty e-mail numerem referencyjnym APB/KR/05/2017, na adres:

Auto Plaza Bielany
ul. Sokratesa 11a,
01-909 Warszawa

PracaSokratesa@AutoPlaza.com.pl

Prosimy od dopisanie na aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Doradca serwisu Blacharsko - Lakierniczego (Auto Plaza)

Wymagania:

  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie, terminowość i sumienność
  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą firmą, prosimy o przesłanie swojej aplikacji z dopisanym na kopercie lub w tytule poczty e-mail numerem referencyjnym AZNN/DB/02/2017, na adres:

Auto Plaza - Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi,
ul. Popularna 70,
02-473 Warszawa

PracaPopularna@AutoPlaza.com.pl

Lakiernik samochodowy (Auto Plaza)

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe, kierunkowe
  • Udokumentowany staż pracy na stanowisku lakiernika samochodowego
  • Zdolność doboru lakierów – znajomość produktów Sikkens będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność pracy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i normy
  • Precyzja, dokładność, sumienność, uczciwość, samodzielność, odpowiedzialność za wykonaną pracę i jakość wykonywanej pracy

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą firmą, prosimy o przesłanie swojej aplikacji z dopisanym na kopercie lub w tytule poczty e-mail numerem referencyjnym AZNN/L//05/2017, na adres: