Ubezpieczenia dla floty

Auto Plaza Warszawa - Ubezpieczenia dla floty
  • Napisz do nas
  • Umów jazdę próbną
  • Umów wizytę serwisową
  • Newsletter
  • Facebook

Zadaj pytanie

Masz do nas pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy, a my szybko się z Tobą skontaktujemy!

 
1 Początek 2 Krok 1

Umów się na jazdę próbną

Umów się na jazdę próbną

 
1 Początek 2 Krok 1 3 Krok 2 4 Krok 3

Umów się na wizytę w serwisie

Wypełniając poniższy formularz kontaktowy, w szybki sposób zarezerwujesz wizytę w naszym serwisie mechanicznym.

Uwaga! Przy rezerwacji usługi podczas HAPPY HOURS [poniedziałek – piątek, godz.: 17.00 – 20.00]
otrzymasz do 30% rabatu na części i robociznę!

 
1 Początek 2 Krok 1 3 Krok 2 4 Krok 3

Zapisz się na newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać porady motoryzacyjne, ciekawostki ze świata Forda, informacje o promocjach, bądź brać udział w naszych konkursach, zapisz się na nasz newsletter!

 
1 Początek 2 Krok 1

Naszym Klientom instytucjonalnym, nabywającym lub zgłaszającym jednorazowo do ubezpieczenia ponad dwadzieścia pojazdów, proponujemy program Ford Ubezpieczenia Flota. Warunki programu oparte są na pakiecie ubezpieczeń indywidualnych Ford Ubezpieczenia. Stawki dla Klientów flotowych są obliczane indywidualnie, zgodnych z przebiegiem szkodowości, lub też mogą się oni zdecydować na stawki pakietowe, decydując się tym samym na umowę z klauzulą podziału zysków i strat. Zależnie od liczby ubezpieczanych samochodów proponujemy naszym Klientom flotowym atrakcyjne zniżki – powyżej pięciu pojazdów nawet do 15% w I i II strefie.

Zarządzanie flotą pojazdów

W przypadku, jeśli nie jesteście Państwo zainteresowani finansowaniem, możemy zaproponować zarządzanie Państwa parkiem samochodowym. Państwa firma będzie pokrywać jedynie koszty z góry ustalonych, stałych miesięcznych opłat, w ramach który otrzymacie pełną obsługę techniczną, przeglądy okresowe, a także wymianę opon. Całe ryzyko jest po stronie Ford Business Partner.

Dzięki naszej ofercie obejmującej kompleksowe zarządzanie flotą, pracownicy Państwa firmy zyskają pełną mobilność. W ramach tej usługi gwarantujemy pokrycie wszelkich kosztów związanych z przeglądami czy bieżącymi naprawami, zakup, wymianę i składowanie opon w okresie trwania kontraktu, ubezpieczenie uwzględnione w comiesięcznej opłacie, likwidację i monitoring szkód komunikacyjnych, a także assistance 24H.
 

Nasi Klienci otrzymają również raporty z eksploatacji samochodów, samochód zastępczy w przypadku mechanicznego uszkodzenia samochodu lub wypadku na drodze i karty paliwowe.

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 15:00
tel.: 48 22 4470000
e-mail: SalonPopularna@AutoPlaza.com.pl